31 paź

Skierniewickie Święto Kwiatów Owoców i Warzyw

Dnia 20.09. 2014 r uczniowie klasy III, IV oraz klasy VI szkoły podstawowej wraz z ,,Orlętami" i jednostką strzelecką reprezentowali naszą szkołę i gminę podczas XXXVII Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw.
Naszą godzianowską paradę otwierały dziewczynki z klasy III w pięknych ludowych strojach łowickich, następnie reprezentacja dzieci w strojach szkolnych, kolorowy ogród czyli dziewczynki w pięknych kolorowych wiankach z kwiatów i jarzębiny oraz mali sportowcy.

Dzieci przygotowała P. Danuta Mozga. Opiekę nad dziećmi  sprawowała również  P. Marta Fontańska. Razem z nami szły dzieci ze szkoły w Lniśnie. Pięknie maszerowali nasi strzelcy i Orlęta pod komendą P. Zbigniewa Dzika. Do marszu przygrywała nam godzianowska orkiestra dęta.
Nasza szkoła i gmina godnie i bardzo licznie prezentowała się podczas tegorocznej parady.

Danuta Mozga