20 lis

Otwarcie nowej eko –pracowni.

9 listopada 2015r. w naszej szkole miała miejsce bardzo miła uroczystość. Tego dnia odbyło się uroczyste otwarcie nowej eko –pracowni. Została przecięta wstęga, krótkie przemówienia wygłosili: pani wicedyrektor Lucja Supera, pan wójt Zdzisław Tuleja oraz przewodnicząca rady gminy pani Halina Karalus.

Klasa VI jako pierwsza miała zaszczyt uczestniczyć w zajęciach
w unowocześnionej sali. Uczniowie podziwiali nowy wystrój oraz sprzęty, m.in. tablicę interaktywną, mikroskopy i inne pomoce. Odbyły się również zajęcia otwarte, które poświęcone były rozpoznawaniu pospolitych gatunków drzew. Przedstawiono prezentację multimedialną oraz quiz, który uczniom szczególnie się spodobał. Zajęcia poprowadziły dwie nauczycielki przyrody p. Danuta Mozga oraz p. Katarzyna Łukaszewicz.

Po zajęciach uczniowie oraz goście zostali zaproszeni na smaczny poczęstunek.

Supera Lucja