19 paź

Święto Szkoły 2016

W tym roku uroczystości poświęcone patronowi szkoły Janowi Pawłowi II oraz Święto Komisji Edukacji Narodowej  zorganizowane zostały 13 października.

O godzinie 11.00 poczty sztandarowe Szkół im. Jana Pawła II i wszyscy ich uczniowie udali się na mszę św. poświeconą patronowi. Następnie uroczystości przeniosły się na halę sportową, gdzie ślubowanie złożyli pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.

Po przemówieniu okolicznościowym dyrektor Magdaleny Jaskuły,  program artystyczny  przygotowany przez uczniów klas pierwszych pod kierunkiem Haliny Majki i Marzeny Miazek przypomniał o Dniu Nauczyciela. Wszystkim pracownikom szkoły składano życzenia,  wręczano kwiaty. Na zakończenie przygotowanej akademii młodsi uczniowie ZSO zaprezentowali piosenki i wiersze poświęcone Karolowi Wojtyle.

mgr Anna Płocharczyk