14 kwi

Program poczytajMY

Nasza Szkoła w roku szkolnym 2016/2017 dołączyła do programu POCZYTAJMY organizowany przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. W ramach którego młodzi ludzie tworzą kluby czytelnicze i przygotowują regularne spotkania czytelnicze dla dzieci z przedszkoli. Nasze ucznennice z klas I i II gimnazjum raz w miesiącu odwiedzają nasze Przedszkole, by poczytac swoim młodszym kolegom i koleżankom. Wspólne czytanie książek jest szansą do zaangażowania się młodzieży w działania na rzecz innych. Wspólne czytanie to nie wszystko! Po lekturze razem się bawią, rysują, tańczą, śpiewają, a także uczą!  Wszyscy biorą chętnie udział w zajęciach.

Paulina Bednarek