15 lis

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt

igrzyska_dziewczęta_ręczna

W dniu 15.11.2017 r. na hali sportowej w Godzianowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w piłce ręcznej dziewcząt.

W zawodach udział wzięły następujące reprezentacje:
  • SP Bolimów
  • SP Jeruzal
  • G Głuchów
  • G Godzianów
  • SP Strzyboga
Drużyny rozgrywały mecze systemem każdy z każdym. Aż 7 meczy musiało zostać rozstrzygniętych  konkursem rzutów karnych. W decydującym o mistrzostwie meczu Jeruzal w regulaminowym czasie gry remisował ze Stzybogą 3:3, żeby wygrać konkurs rzutów karnych 1:0.  Niestety po nieudanym początku i przegranym meczu w rzutach karnych z Głuchowem nasze dziewczyny ostatecznie zajęły 4 miejsce.
 
Klasyfikacja końcowa:
  1. SP Jeruzal
  2. SP Strzyboga
  3. G Głuchów
  4. G Godzianów
  5. SP Bolimów

Wyniki poszczególnych meczy