16 gru

Mistrzostwa SP w tenisie stołowym

mistrzostwa_sp_tenis

W listopadzie 2017 r. w sali tenisa stołowego odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

Do fazy finałowej mistrzostw awansowali najlepsi zawodnicy z klas IV- VI po rozegraniu mistrzostw klasowych. Rozstawieni uczniowie, to mistrzowie poszczególnych klas i do nich dolosowano rywali. Uczestnicy grali do dwóch wygranych setów.
 
Klasyfikacja dziewcząt:
 1. Daria Dominiak
 2. Dominika Lipińska
 3. Oliwia Chmielińska
 4. Aleksandra Szychowska
 5. Aleksandra Kowara
 6. Małgorzata Klimczyk
 7. 7– 8. Amelia Karalus, Agata Duda
Klasyfikacja chłopców:
 1. Bartosz Drążkowicz
 2. Maciej Skibiński
 3. Kacper Zarębski
 4. Szymon Perski
 5. Maciej Pąśko
 6. Mateusz Głuszek
 7. 7 – 9. Jakub Mozga, Paweł Pukacz, Krystian Krupa 
Wszyscy uczestnicy mistrzostw, którzy zajęli miejsca poniżej trzeciego uzyskali 5 punktów do klasyfikacji na najlepszego sportowca szkoły i klasyfikacji na najbardziej usportowioną klasę. Miejsca drugie i trzecie uzyskały 10 a zwycięscy 15 punktów. Nagrody w postaci pamiątkowych dyplomów i medali ufundowane przez sklepik uczniowski SP wręczyła pani dyrektor Lucja Supera. Nagrodzeni uczniowie będą  reprezentować naszą szkołę na zawodach powiatowych.
Opiekunowie: Robert Duda, Joanna Górajska