16 gru

Mistrzostwa SP w tenisie stołowym

mistrzostwa_sp_tenis

W listopadzie 2017 r. w sali tenisa stołowego odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

Do fazy finałowej mistrzostw awansowali najlepsi zawodnicy z klas IV- VI po rozegraniu mistrzostw klasowych. Rozstawieni uczniowie, to mistrzowie poszczególnych klas i do nich dolosowano rywali. Uczestnicy grali do dwóch wygranych setów.

Klasyfikacja dziewcząt:
  1. Daria Dominiak
  2. Dominika Lipińska
  3. Oliwia Chmielińska
  4. Aleksandra Szychowska
  5. Aleksandra Kowara
  6. Małgorzata Klimczyk
  7. 7– 8. Amelia Karalus, Agata Duda
Klasyfikacja chłopców:
  1. Bartosz Drążkowicz
  2. Maciej Skibiński
  3. Kacper Zarębski
  4. Szymon Perski
  5. Maciej Pąśko
  6. Mateusz Głuszek
  7. 7 – 9. Jakub Mozga, Paweł Pukacz, Krystian Krupa
Wszyscy uczestnicy mistrzostw, którzy zajęli miejsca poniżej trzeciego uzyskali 5 punktów do klasyfikacji na najlepszego sportowca szkoły i klasyfikacji na najbardziej usportowioną klasę. Miejsca drugie i trzecie uzyskały 10 a zwycięscy 15 punktów. Nagrody w postaci pamiątkowych dyplomów i medali ufundowane przez sklepik uczniowski SP wręczyła pani dyrektor Lucja Supera. Nagrodzeni uczniowie będą  reprezentować naszą szkołę na zawodach powiatowych.
Opiekunowie: Robert Duda, Joanna Górajska