20 gru

Konkurs

Konkurs_piosenki_świątecznej

Krok po kroku(….) najpiękniejsze w całym roku idą święta:-).
20 grudnia w naszej szkole odbył się klasowy konkurs piosenki świątecznej.

Uczniowie prezentowali kolędy, pastorałki i utwory świąteczne w języku polskim lub angielskim. Uczestnicy do tej rywalizacji przygotowali się bardzo sumiennie. Opracowali akompaniamenty, choreografię, kostiumy sceniczne. Aranżacje piosenek zachwyciły jury, które  miało twardy orzech do zgryzienia.
 
Ostatecznie zwycięzcami w swoich kategoriach  zostali uczniowie:
  • klasy 3a – utwór Jingle Bells,
  • klasy IVb – Świeć gwiazdeczko,
  • klasy III b – Coraz bliżej święta.
Dwugodzinny koncert wprowadził wszystkich zgromadzonych w świąteczną atmosferą i uświadomił, że Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas przepełniony życzliwością, ciepłem i otwartością na drugiego człowieka.
Organizatorami konkursu były: Monika Dukaczewska,  Magdalena Wolska
Prowadząca: uczennica klasy IIIb – Iza Drążkiewicz