13 sty

Plebiscyt na najlepszego sportowca

plebiscyt_sportowiec

6 stycznia 2018 roku odbył się 83 Plebiscyt na Najlepszego Sporowca minionego roku, który można było oglądać w telewizji POLSAT. Nasze gimnazjum również postanowiło wziąć udział w plebiscycie, który sami sobie zorganizowaliśmy.

W piątek (5 stycznia) Samorząd Uczniowski Gimnazjum pod opieką Pana Roberta Dudy oraz Pana Przemysława Sasa przeprowadzili całą akcję. Uczestnicy mogli głosować na 2 spośród 20 kandydatów ubiegających się o tytuł Najlepszego Sportowca 2017 roku. Ostatecznie w naszym szkolnym Plebiscycie udział wzięło 49 uczniów oraz 1 nauczyciel. Po zliczeniu wszystkich głosów, otrzymaliśmy następujące wyniki:
 
  1. miejsce: KAMIL STOCH (38 głosów)
  2. miejsce: ROBERT LEWANDOWSKI (34 głosy)
  3. miejsce: PIOTR ŻYŁA (12 głosów)
  4. miejsce: ANITA WŁODARCZYK (5 głosów) oraz ex aequo JOANNA JĘDRZEJCZYK (5 głosów)
  5. miejsce: ADAM KSZCZOT (2 głosy) oraz ex aequo KAMIL GLIK (2 głosy)
  6. miejsce: MICHAŁ KWIATKOWSKI (1 głos) oraz KAJETAN KAJETANOWICZ (1 głos)
Spośród wszystkich głosujących osób, Pani Dyrektor wylosowała dwóch szczęśliwców, którzy otrzymali od nas nagrodę w postaci bonu zwalniającego z pytania oraz niezapowiedzianej kartkówki w poniedziałek (08.01.2018r.)