03 cze

I Powiatowy Mundial Głosu

mundial-glosu-2017_2018

W dniu 17 maja w Skierniewickiej hali OSiR odbył się I Powiatowy Mundial Głosu.

Do turnieju przystąpiło 14 drużyn, które przyjęły, na czas turnieju nazwy uczestników Mistrzostw Świata Rosja 2018. W turnieju mogli uczestniczyć uczniowie klas II-IV. Nasza drużyna wystąpiła pod nazwą Urugwaj.

Wyniki rywalizacji z udziałem naszej drużyny:

  • Urugwaj  – Portugalia   3  :  0   (J. Mozga, K. Krupa, P. Pukacz)
  • Meksyk  –  Urugwaj      3  :  0 
  • Hiszpania  –  Urugwaj    0  :  6  (J. Mozga 2, K. Krupa 2, P. Pukacz 2)

Ćwierćfinał:

  • Dania  –  Urugwaj       1  :  0

Mecz o miejsca 5-8

  • Urugwaj  –  Francja   2  :  1   (K. Krupa 2)
  • Egipt  –  Urugwaj      1  :  0 

Nasi chłopcy ostatecznie zajęli szóste miejsce w I Powiatowym Mundialu Głosu. Jest to dobry wynik naszej drużyny, niewiele zabrakło aby awansować do półfinału. Kolejne cenne doświadczenie dla naszych chłopców. W nagrodę otrzymaliśmy koszulki Głosu, zabrakło tylko pamiątkowego dyplomu dla każdej z drużyn.

Opiekunowie: Joanna Górajska, Robert Duda