03 cze

III Szkolny Konkurs Wiedzy o Sporcie

konkurs-wiedzy-o-sporcie-2017_2018

W dniu 30 kwietnia w szkole podstawowej odbył się „III Szkolny Konkurs Wiedzy o Sporcie”.

W konkursie wzięło udział dwunastu uczniów 3 dziewczyny i 9 chłopców z klas V-VI. Uczestnicy mieli rozwiązać 27 zadań w których były pytania wielokrotnego wyboru, skojarzenia i życiorys. Całkowity czas na rozwiązanie to 25 minut. Maksymalna ilość zdobytych punktów to 40 a minimalna ilość punktów za którą przyznawane są punkty do klasyfikacji i oceny z wychowania fizycznego to 16 punktów.
 
Klasyfikacja „III Szkolnego Konkursu Wiedzy o Sporcie” – piątka wyróżnionych
Miejsce                                         klasa            punkty
  1. Kacper  Zarębski                 V                    24   
  2. Szymon Białkowski             V                     22
  3. Maciej Skibiński                   VI                  21
  4. Filip Bartosik                        V                   20
  5. Aleksandra Szychowska     VI                  19
  6.  
Zwycięzcą konkursu został Kacper Zarębski z klasy V, która uzyskała 24 punkty. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali  nagrody, które wręczyła pani dyrektor Lucja Supera. Nagrody ufundowali Rada Rodziców i  sklepik uczniowski.
 
Organizator konkursu: Robert Duda