11 lut

Zabawa karnawałowa

DSC_0073

Dnia 2 lutego 2019 r. odbyła się w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Godzianowie zabawa karnawałowa. Na tę uroczystość uczniowie klas I-III zaprosili swoje babcie i dziadków. Dla nich przygotowali koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka. W koncercie uczestniczyli także uczniowie kółka teatralnego.

Dziadkowie burzliwymi oklaskami nagrodzili wysiłki sceniczne swoich wnucząt. Dla miłych gości przygotowano także kawiarenkę , w której można było zjeść pyszne ciasto upieczone przez mamy uczniów. Podobnie jak w ubiegłych latach, w tym roku również dochód z kawiarenki przeznaczono na cele charytatywne. Wspólne tańce uczniów klas młodszych z dziadkami trwały do godziny 15.00.
Zabawa uczniów klas starszych rozpoczęła się z kolei IX Turniejem Tańca Towarzyskiego. Jury oceniało stroje i umiejętności taneczne w polonezie, krakowiaku i tańcu dyskotekowym. Konkurs przeprowadzony był w dwóch kategoriach wiekowych. W konkursie zwyciężyli : w grupie młodszej Natalia Zarębska i Igor Bartosik, w grupie starszej Dominika Drążkiewicz i Mateusz Kijo. Zabawa uczniów klas starszych trwała do godziny 21.00.
Dla Wszystkich uczestników zabawy był to czas spędzony w doborowym towarzystwie przy wspaniałej muzyce.

DSC_0174 DSC_0054 DSC_0213