21 mar

Liceum Ogólnokształcące im. 26. Pułku Artylerii Lekkiej na Targach Edukacyjnych w Skierniewicach

FC000000000


W dniu 12.03.2019r. wzięliśmy udział w zorganizowanych przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Skierniewicach Targach Edukacyjnych, które odbyły się na nowej hali OSiR.

Zaprezentowaliśmy ofertę, jaką mamy dla absolwentów 8 klasy szkoły podstawowej: 4 – letnie liceum ogólnokształcące z następującymi przedmiotami rozszerzonymi: język polski, język angielski i matematyka;  i gimnazjalistów – profil humanistyczny i sportowy.

Naszymi atutami są:  ponad 75-letnia tradycja, świetna baza sportowa, bogata oferta kół tematycznych i zajęć sportowych, jednozmianowość, doświadczenie w edukacji włączającej oraz wzorce wypracowane przez długie lata działalności szkoły.

Szczegóły oferty  Liceum Ogólnokształcącego im. 26. Pułku Artylerii Lekkiej dostępne na naszej stronie w zakładce LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE.