15 kwi

Kibicujemy na meczu Polska – Łotwa!

G

Po raz kolejny uczniowie, rodzice i nauczyciele ZSO w Godzianowie mieli okazję kibicować Reprezentacji Polski. Tym razem był to mecz eliminacji Euro2020 seniorskich reprezentacji piłkarzy Polska – Łotwa, który odbył 24 marca na PGE Stadionie Narodowym.

Bilety otrzymaliśmy w nagrodę za awans naszych drużyn do finału wojewódzkiego XIX Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Każdy z zawodników mógł wybrać się na mecz ze swoim rodzicem i wszyscy tak zrobili zabierając mamę lub tatę. Najliczniej reprezentowaną rodziną w historii naszych wyjazdów była cała rodzina Józefeckich mama, tata i trzech synów.  Grupa kibiców z Godzianowa  na czele z panią dyrektor Lucją Superą i jej mężem liczyła 47 osób. Był to nasz siódmy wyjazd a czwarty na Stadion. Wyjazd  zdecydowanie zaliczamy do udanych. Mecz wygrali nasi 2 : 0, dopisała pogoda i była wspaniała rodzinna atmosfera. Z meczu wróciliśmy w nocy po pierwszej i to był poniedziałek, uczniowie dotrzymali umowy i pojawili się na porannych zajęciach – super. Wyjazd zorganizował nauczyciel wychowania fizycznego Robert Duda.

Już niedługo kolejny wyjazd !

Dz,G2 Drz,G3 Drz,G1 Drz,G