07 maj

Wygrywamy powiatowy turniej „Piłkarska Kadra Czeka”

4

W dniu 7.05.2019 na boiskach piłkarskich w Sierakowicach odbył się  powiatowy turniej „Piłkarska Kadra Czeka” chłopców organizowany przez Starostwo Powiatowe, LZS i OZPN w Skierniewicach. Do turnieju zgłosiły się 4 drużyny chłopców. Drużyna która zwyciężyła w  turnieju awansowała do finału wojewódzkiego. 

Wyniki rywalizacji z udziałem naszych chłopców:

  •  SP Wysokienice  –  Pogoń Godzianów     1 : 2                (Kowara M., Otocki B.)   
  •  Pogoń Godzianów   –  SP Lipce Reymontowskie  4 : 0     (Kowara M. 2, Otocki B. Urbański M.)   
  •  Pogoń Godzianów   –  SP Nowy Dwór  6 : 0                 (Kowara M. 4, Otocki B. 2)   
Klasyfikacja:
  1. GLZS Pogoń Godzianów 
  2. SP Wysokienice
  3. SP Lipce Reymontowskie
  4. SP Nowy Dwór
Skład: Orłowski Mateusz – Kowara Mateusz, Drążkowicz Bartosz, Głuszek Mateusz, Mozga Bartosz, Urbański Maciej, Skibiński Maciej, Otocki Bartosz, Białkowski Dominik, Kacper Zarębski, Mateusz Ebert, Maciej Pąśko, Antoni Zarębski.
 
Bardzo dobry występ naszych chłopców, którzy na co dzień  występują w rozgrywkach skierniewickiej I ligi okręgowej „Trampkarz”. Nasz zespół pewnie zwyciężył w powiatowych eliminacjach turnieju „Piłkarska Kadra Czeka”. W nagrodę otrzymaliśmy dyplom i puchar a dwóch naszych zawodników zostało wyróżnionych pamiątkowymi statuetkami, Mateusz Kowara – król strzelców (7 bramek), Mateusz Orłowski – najlepszy bramkarz. Nasza drużyna będzie reprezentowała powiat skierniewicki w finale wojewódzkim, który odbędzie się 24 maja w Kleszczowie.
 
Opiekunowie: Robert Duda, Rafał Perski.
3 2 1