26 maj

Mistrzostwo dziewcząt i wicemistrzostwo chłopców!

Igrzyska Dzieci - piłka nożna

W dniu 24 maja 2021 na Stadionie w Godzianowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego w piłce nożnej dziewcząt i chłopców „Igrzyska Dzieci” organizowane przez Szkolny Związek Sportowy i Starostwo Powiatowe w Skierniewicach.

Do turnieju zgłosiły się po 4 drużyny dziewcząt i chłopców. Zwycięzca zawodów uzyskiwał awans do półfinału wojewódzkiego.

Dziewczęta:

• SP Godzianów – SP Drzewce 3 : 0
  • SP Godzianów – SP Strzyboga  3 : 3
  • SP Wysokienice-  SP Godzianów     0  :  3

Ostateczna kolejność:

1. SP Godzianów
  2. SP Strzyboga
  3. SP Wysokienice
  4. SP Drzewce

Skład: Wiktoria Bednarek –  Amelia Karalus, Daria Lipińska, Małgorzata Rosińska, Liliana Krawczyk, Maria Szewczyk, Emilia Markowicz, Natalia Mozga.

Chłopcy:

• SP Wysokienice  –  SP Godzianów     2 : 1
  • SP Godzianów   –  SP Drzewce  4 : 0
  • SP Godzianów   –  SP Nowy Dwór  1 : 0

Ostateczna kolejność:

1. SP Wysokienice
  2. SP Godzianów
  3. SP Nowy Dwór
  4. SP Drzewce

Skład: Makowski Dominik – Bartosik Igor, Mozga Błażej, Czechowski Dawid, Szutakowski Jakub, Tuka Kordian, Reczulski Filip, Józefecki Jan.

Bardzo dobry występ naszych dziewcząt i chłopców, którzy na co dzień trenują w klubie Pogoń Godzianów. Nasze drużyny stanęły na podium Mistrzostw Powiatu. W nagrodę każdy uczestnik otrzymał medal a drużyny otrzymały dyplomy i puchary. Nasza dziewczęta będą reprezentowały powiat skierniewicki w półfinale wojewódzkim, który odbędzie się 31 maja w Pukininie.

Opiekunowie: Robert Duda, Joanna Górajska.