19 lis

Dziewczyny wicemistrzyniami Powiatu!

2021-unihokej (5)

W dniu 19.11.2021  w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Bolimowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w unihokeju dziewcząt i chłopców.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej zostały zorganizowane przez Szkolny Związek Sportowy. Do rywalizacji dziewcząt zgłosiło 6 a chłopców 5 drużyn. Zwycięzcy zawodów uzyskiwali awans do półfinału wojewódzkiego. Nasza szkoła była reprezentowana przez dziewczęta i chłopców.

Wyniki rywalizacji naszych chłopców gr: A

• SP Żelazna –  SP Godzianów        1 – 0
  • SP Godzianów – SP Trzcianna       0 – 0

Mecz o trzecie miejsce:

• SP Godzianów  – SP Bolimów 0 – 0 k: 2 – 3
Końcowa kolejność chłopców:
  1. SP Michowice
  2. SP Żelazna
  3. SP Bolimów
  4. SP Godzianów
  5. SP Trzcianna

Skład: Jakub Szustakowski – Filip Reczulski, Kamil Murgrabia, Bartosz Jarosiński, Paweł Krupa, Filip Antoniak.

Wyniki rywalizacji naszych dziewcząt: gr B

• SP Godzianów  – SP Dębowa Góra    2 –  0
  • SP Trzcianna  –  SP Godzianów          0 – 1

Finał:

• SP Drzewce – SP Godzianów  2 - 1

Końcowa kolejność dziewcząt:

1. SP Drzewce
  2. SP Godzianów
  3. SP Bolimów
  4. SP Dębowa Góra
  5. SP Białynin,
  6. SP Trzcianna

Skład: Agata Duda – Aleksandra Czechowska, Alicja Mozga, Amelia Karalus, Anna Marat, Natalia Ceroń.

Bardzo dobry występ naszych dziewcząt, po mistrzostwie w piłce ręcznej tym razem wicemistrzostwo w unihokeju. Natomiast chłopcy po emocjonujących rzutach karnych przegrali 3:2 z gospodarzami i zajęli czwarte miejsce. Przed meczami o miejsca miała miejsce mała uroczystość, Panu Stanisławowi Cwalinie, który jest członkiem zarządu powiatowego i wojewódzkiego została wręczona statuetka za wieloletnią i aktywną działalność w strukturach Wojewódzkiego Związku Sportowego w Łodzi. Brawa dla nagrodzonych.

Opiekunowie drużyn: Robert Duda, Joanna Górajska

2021-unihokej (4) 2021-unihokej (3) 2021-unihokej (2) 2021-unihokej (1)