27 kwi

4 drużyny w finale wojewódzkim Tymbarka!

2022-tymbark-logo

12 kwietnia 2022 w Godzianowie na stadionie sportowym odbyły się powiatowe eliminacje  XXII Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.

Zawody rozegrano w kategorii U8, U10 i U12 dziewcząt i chłopców. Zwycięzca  zawodów uzyskiwał awans do turnieju wojewódzkiego. Nasza gmina była reprezentowana przez dziewczęta, które reprezentowały klubu Pogoń i chłopców, którzy reprezentowali szkołę.

Chłopcy U 8:
  • GOKSiR  Lipce Reymontowskie –  SP Godzianów       3 : 1
  • SP Godzianów – FOOTBOLAKI Bolimów                      2 : 1
  • SP Godzianów  –  SP Nowy Dwór                                 0 : 3

1. Szkółka GOKSiR  Lipce Reymontowskie
  2. SP Nowy Dwór
  3. SP Godzianów
  4. FOOTBOLAKI Bolimów

Wynik rywalizacji  chłopców U10:
  • SP Lipce Reymontowskie  –  SP Godzianów    2 : 4
  • SP Godzianów   –  FOOTBOLAKI Bolimów       3 : 0
  • SP Godzianów   –   SP Dębowa Góra               10 : 0
  • SP Godzianów   –   SP Nowy Dwór                   7 : 0
  1. SP Godzianów
  2. SP Lipce Reymontowskie
  3. FOOTBOLAKI Bolimów
  4. SP Nowy Dwór
  5. SP Dębowa Góra

Skład: Krzysztof Studniarek –  Adam Józefecki, Bartosz Mozga, Antoni Dziąg, Wojciech Bińczyk, Jakub Malka, Dawid Lipiński, Marcel Kostrzewa, Wiktor Murgrabia, Ksawery Rzeźnikowski.

Wynik rywalizacji  chłopców U12:
  • SP Godzianów   –    FOOTBOLAKI Bolimów    1 : 2
  • SP Kowiesy   –   SP Godzianów                         1  :  1
  • SP Godzianów   –   SP Nowy Dwór                   7 : 0
  • SP Lipce Reymontowskie  –  SP Godzianów    0 : 3
  1. FOOTBOLAKI Bolimów
  2. SP Godzianów
  3. SP Kowiesy
  4. SP Lipce Reymontowskie
  5. SP Nowy Dwór

Skład: Bartłomiej Klimek  – Juliusz Reczulski, Błażej Mozga, Maciej Szewczyk, Bartosz Skopiński,  Filip Gąsiorowski, Michał Ceroń, Dawid Pejski, Konrad Głuszek, Maciej Masłocha.

Naszą szkołę w finale wojewódzkim będą reprezentować drużyna dziewcząt we wszystkich trzech kategoriach. Dziewczyny z kat. U8 i U12 nie musiały brać udziału w eliminacjach powiatowych ponieważ nie zgłosiła żadna inna drużyna. W kategorii U 10 nasze dziewczyny miały rozegrać 2 mecze, niestety drużyny z różnych powodów nie przyjechały i ty samym awansowaliśmy bez gry.  . Natomiast chłopcy rozegrali turnieje eliminacyjne. Wszystkie drużyny stanęły na podium, na najwyższym stopniu stanęli chłopcy z klas II-III, którzy wygrali wszystkie swoje mecze i awansowali do finału wojewódzkiego. Wszyscy uczestnicy XXII edycji turnieju otrzymali pamiątkowe medale. Gratulujemy awansu i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim.

Opiekunowie: Robert Duda, Joanna Górjska, Danuta Mozga, Lidia Żelazna, Agnieszka Muchyńska.

2022-tymbark-powiat (1) 2022-tymbark-powiat (2) 2022-tymbark-powiat (3) 2022-tymbark-powiat (4) 2022-tymbark-powiat (5)