19 maj

Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej

2022-IMS-pilka-nozna (4)

W dniu 17 maja na gminnym stadionie w Godzianowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w piłce nożnej zorganizowane przez Szkolny Związek Sportowy.

W turnieju mogły szkoły, które zwyciężyły w eliminacjach gminnych w roczniku 2007, 2008. Nasza gmina była reprezentowana przez dziewczęta ze szkoły podstawowej. W rywalizacji dziewcząt i chłopców uczestniczyło po 5 drużyn.

Klasyfikacja dziewcząt:
1. SP Strzyboga
2. SP Godzianów
3. SP Michowice
4. SP Drzewce
5. SP Dębowa Góra

Skład: Amelia Karalus, Alicja Sukiennik, Zofia Skrobisz, Agata Duda, Alicja Mozga, Katarzyna Meszka, Anastazja Stefańska.

Klasyfikacja chłopców:
1. SP Bolimów
2. SP Kowiesy
3. SP Białynin
4. SP Nowy Dwór
5. SP Dębowa Góra

Bardzo dobrze spisały się dziewczęta, które wywalczyły drugie miejsce. Nagrody uczestnikom turnieju wręczali Wójt Gminy Godzianów Andrzej Mozga i Koordynator Sportu Powiatu Skierniewickiego Sławomir Supera.

Opiekunowie: Robert Duda, Joanna Górajska.

2022-IMS-pilka-nozna (1) 2022-IMS-pilka-nozna (2) 2022-IMS-pilka-nozna (3)