02 gru

Półfinał wojewódzki w piłce ręcznej

Dnia 2 grudnia 2022 w hali sportowej Milenium w Rawie Mazowieckiej odbył się półfinał wojewódzki w piłce ręcznej chłopców – Igrzyska Dzieci. Do rywalizacji przystąpiło się 5 drużyn. Zwycięzca zawodów uzyskiwał awans do finału wojewódzkiego.

Wyniki rywalizacji z udziałem naszych chłopców: gr A

  • SP Godzianów – SP nr 4 Rawa Mazowiecka 1 – 1 K: 2 – 0
  • SP nr 4 Skierniewice – SP Godzianów 2 – 2

Mecz o miejsce trzecie:

  • SP nr 4 Łowicz – SP Godzianów 4 – 0

Klasyfikacja:
1. SP nr 1 Kutno
2. SP nr 4 Skierniewice
3. SP nr 4 Łowicz
4. SP Godzianów
5. SP nr 4 Rawa Mazowiecka

Skład: Juliusz Reczulski – Błażej Mozga, Michał Ceroń, Jakub Mozga, Bartosz Skopiński, Oskar Łyszkowicz, Konrad Głuszek.

Nasza drużyna na zawody pojechała bez rezerwowych zawodników mimo to walczyliśmy ze szkołami miejskimi jak równy z równym. Niestety układ gier spowodował że 3 mecze zagraliśmy po rząd z kilkuminutową przerwą. W spotkaniu o miejsce trzecie kontuzji doznał
jeden z naszych zawodników i przez większość meczu graliśmy w osłabieniu co przełożyło się na końcowy wynik. Bardzo dobra postawa naszej drużyny i waleczność pokazały że możemy rywalizować i wygrywać z większymi szkołami. Doświadczenia jakie zebraliśmy podczas tego turnieju z pewnością będą procentowały w kolejnych zawodach.

Opiekun: Robert Duda, Joanna Górajska.