12 gru

Mistrzostwo chłopców w siatkówce!

2022-ID-siatka (2)

Dnia 12 grudnia 2022 w hali sportowej w Godzianowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców – Igrzyska Dzieci.

Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta i chłopcy. Do rywalizacji dziewcząt i chłopców przystąpiły po 3 drużyny. Zwycięzca zawodów uzyskiwał awans do półfinału wojewódzkiego.

Wyniki rywalizacji dziewcząt:

• SP Wysokienice –  SP Godzianów      2 – 0
  • SP Trzcianna  –  SP Godzianów          2  –  0
  • SP Trzcianna  –  SP Wysokienice       2  –  1

Klasyfikacja:

1. SP Trzcianna
  2. SP  Wysokienice
  3. SP Godzianów

Skład: Sylwia Murgrabia, Amelia Mozga, Oliwia Łyszkowicz, Maja Józefecka, Zuzanna Szczechowicz, Oliwia Pawłowska, Adrianna Kowalczyk, Natalia Mozga.

Wyniki rywalizacji chłopców:

• SP Godzianów – SP Nowy Dwór                  2 – 1
  • SP Wysokienice – SP Godzianów                 0 – 2
  • SP Wysokienice – SP Nowy Dwór                1 – 2

Klasyfikacja:

1. SP Godzianów
  2. SP Nowy Dwór
  3. SP  Wysokienice

Skład: Juliusz Reczulski, Filip Gąsiorowski, Michał Ceroń, Jakub Mozga, Bartosz Skopiński, Antoni Dziąg, Oskar Łyszkowicz, Dawid Pejski, Piotr Józefecki, Bartłomiej Klimek.

Mistrzostwa zakończyły się zwycięstwem naszych chłopców, natomiast dziewczęta uplasowały się na trzecim miejscu. W nagrodę nasze drużyny otrzymały pamiątkowe medale, puchary oraz dyplomy, które wręczyli Pani Dyrektor Lucja Supera i Koordynator Sportu Powiatu Skierniewickiego Sławomir Supera. Nasza drużyna uzyskała prawo reprezentowania powiatu w półfinale wojewódzkim.

Opiekun: Robert Duda, Joanna Górajska.

2022-ID-siatka (1) 2022-ID-siatka (5) 2022-ID-siatka (4) 2022-ID-siatka (3)