Gimbus

Rozkład jazdy szkolnego "Gimbusa"

Przywozy

 

Numer kursu Nazwa przystanku Godzina odjazdu
1 Gzów 1 7:00
  Gzów Remiza 7:05
  Borysław 7:15
  Wola Wysocka 7:20
  Lnisno Szkoła 7:25
  Byczki Brzóstowa 7:30
  ZSO w Godzianowie 7:40
Numer kursu Nazwa przystanku Godzina odjazdu
2 Byczki Zimna Woda 7:45
  Byczki Podgaj (Przystanek PKS) 7:50
  Byczki Remiza 7:55
  ZSO w Godzianowie 8:00
Numer kursu Nazwa przystanku Godzina odjazdu
3 Godzianów ul. Leśna i Lipowa 8:02
  Zapady Granice 8:05
  Zapady Kolonia 8:10
  ZSO w Godzianowie 8:15
Numer kursu Nazwa przystanku Godzina odjazdu
4 Kawęczyn 1 8:20
  Drzewce (Szkoła) 8:25
  Kawęczyn 2,3 8:30
  Płyćwia stacja 8:35
  ZSO w Godzianowie 8:45
Numer kursu Nazwa przystanku Godzina odjazdu
5 Płyćwia za torami 8:55
  Płyćwia remiza 9:05
  ZSO w Godzianowie 9:10

Dyrektor ZSO

Odwozy

 

Numer kursu Nazwa przystanku Godzina odjazdu
1 Byczki, Lnisno, Gzów 13:05
2 PŁYĆWIA, KAWĘCZYN 14:10
3 ZAPADY 14:40
4 Byczki, Lnisno, Gzów 15:00
5 Płyćwia, Kawęczyn, Zapady 15:40

Dyrektor ZSO