Kalendarz imprez i uroczystości

KALENDARZ UROCZYSTOŚCI SZKOLNYCH
W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W GODZIANOWIE
W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Lp.

Uroczystość / impreza

Odpowiedzialni

Termin realizacji

  1.  

Rozpoczęcie roku szkolnego

Dyrektor, J. Górajska, D. Studniarek

 

03.09. 2018r.

poniedziałek

  1.  

Święto Szkoły

  • Dzień Edukacji Narodowej

 

  • Dzień Papieski

 

  • Ślubowanie klasy I SP

 

Samorząd Uczniowski opiekun M. Wolska, L. Żelazna

 

Klasa VIII opiekun P. Bednarek

 

D. Mozga

12.10.2018r.

piątek

  1.  

Konkurs „Do hymnu”

Wyznaczeni uczniowie opiekun S. Tochonowicz

17.10.2018 godz.14:30

  1.  

Święto Niepodległości

 

Klasa III a opiekun D. Studniarek,

M. Fontańska, A. Płocharczyk

9.11.2018r.

piątek

  1.  

Szkolny Dzień Wolontariusza

Opiekun Szkolnego Wolontariatu

Klasa IIb opiekun A. Muchyńska

 

5.12.2018r.

środa

  1.  

Mikołajki

Dyrektor

Samorząd Uczniowski opiekun M. Wolska

6.12.2018r.

czwartek

  1.  

Wigilia szkolna

Najpiękniejsze polskie kolędy

Przygotowanie kolędy – każda klasa z wychowawcą

Przygotowanie Sali – A. Kamieniarz

21.12.2018r.

piątek

  1.  

Choinka Noworoczna

Dzień Babci i Dziadka

D. Mozga, J. Górajska,

A. Muchyńska, H. Majak,

A. Kamieniarz – kawiarenka

Turniej Tańca – R. Duda, R. Perski

26.01.2019r.

Sobota

09.02.2019r.

  1.  

Dzień Bezpiecznego Internetu

M. Bartosik

Luty 2019r.

  1.  

Bal charytatywny

Rada Rodziców

09.02.2019

  1.  

Walentynki

 

Samorząd Uczniowski opiekun M. Wolska

14.02.2019r.

czwartek

  1.  

Tłusty Czwartek

Sklepik Szkolny wraz z opiekunem A. Kamieniarz

28.02.2019r.

czwartek

  1.  

Pierwszy Dzień Wiosny-szkolny dzień profilaktyki

 

Przedstawienie profilaktyczne

 

Klasa III SP, IIIb G opiekun H. Majka, M. Miazek

 

Klasa Va opiekun A. Płocharczyk

 

21.03.2019r.

czwartek

  1.  

Dzień Ziemi

Szkole Koło LOP

 

Klasa IV a opiekun K. Łukaszewicz

Kwiecień 2019r

  1.  

Święto Konstytucji 3 Maja

Dzień Flagi RP

 

Klasa Vb, VIII opiekun L. Żelazna, M. Wolska

30.04.2019r.

wtorek

  1.  

Dzień Europy

Koło Europejski wraz z opiekunem

09.05.2019r.

czwartek

  1.  

Rocznica kanonizacji oraz rocznica urodzin Jana Pawła II

Dzień Dobrych Uczynków

 

Klasa VI opiekun A. Kamieniarz

 

20.05.2019r.

poniedziałek

  1.  

Dzień Rodziny połączony z

Dniem Matki,

Dniem Dziecka,

Dniem Sportu

 

Koło teatralne opiekun D. Mozga, H. Majka

Klasa IIa opiekun J. Górajska, M. Miazek

Klasa IV b opiekun R. Duda, R. Perski

 

03.06.2019r.

poniedziałek

  1.  

Zakończenie roku szkolnego

Dyrektor, nauczyciele.

21.06.2019r.