Zajęcia wyrównawcze w roku szkolnym 2015/2016 I półrocze |
|||||
Lp. |
Imię i nazwisko |
Dzień tygodnia |
Godzina |
Forma zajęć |
Klasa/grupa uczniów |
|
Danuta Mozga
|
środa
|
12:00-12:45 – |
Zajęcia wyrównawcze
|
I b SP
|
|
Halina Majka
|
środa
piątek
|
8:15 – 9:00
8:15 – 9:00
|
Zajęcia wyrównawcze |
III SP |
|
Monika Dukaczewska
|
Wtorek
|
8:15-9:00
|
Zajęcia wyrównawcze |
Ia SP |
|
Agnieszka Muchyńska
|
wtorek |
8:15-9:00
|
Zajęcia wyrównawcze |
II b SP |
|
Joanna Górajska
|
środa |
8:15-9:00 |
Zajęcia wyrównawcze |
II a SP |
|
Marzena Miazek
|
Środa lub piątek |
12:55-13:40
8:15-9:00 |
Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego |
IV SP
|
|
Magdalena Wolska
|
Wtorek
|
8:15-9:00
|
Zajęcia z języka polskiego |
V SP
|
|
Katarzyna Łukaszewicz |
czwartek |
7:45-8:15 8:15-9:00 |
Zajęcia wyrównawcze z biologii (przygotowujące do egzaminu) |
III a, b G
|
|
Małgorzata Sobieraj
|
czwartek |
13:50-14:35
|
Zajęcia wyrównawcze z matematyki |
IV SP |
|
Magdalena Jaskuła
|
Poniedziałek środa |
8:15-9:00 14:40-15:20
|
zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego do egzaminu gimnazjalnego |
III a G III b G III LO |
|
Monika Dukaczewska
|
środa |
8:15-9:00
|
Zajęcia przygotowujące do sprawdzianu z języka angielskiego |
VI SP |
|
Elżbieta Jesiotr
|
środa czwartek
|
7:30- 8:15 7:30- 8:15
|
Fakultety maturalne z geografii |
III LO
|
|
Dariusz Studniarek
|
środa
|
12:55-13:40
|
Fakultety maturalne z matematyki |
III LO
|
|
Dariusz Studniarek
|
wtorek środa |
13:40-14:40 8:15-9:00 |
Zajęcia wyrównawcze z matematyki |
Gimnazjum |
|
Katarzyna Wcześniak |
środa |
7:45-8:15 |
Zajęcia wyrównawcze |
IIb, IIIa, IIIb G |
|
Bożena Prachnio
|
piątek |
13:50-14:35 |
fakultety maturalne z języka polskiego |
III LO |
|
Jacek Madany |
piątek |
8:15-9:00 |
fakultety maturalne z języka angielskiego
|
III LO |
|
Marzanna Tuleja
|
środa |
7:30-8:15 8:15-9:00 |
Zajęcia wyrównawcze z matematyki |
Ib G Ia G |
|
Robert Gruszewski |
środa |
14:40-15:25 |
zajęcia wyrównawcze z informatyki i techniki |
SP Gimnazjum |
Zajęcia wyrównawcze w roku szkolnym 2015/2016 II półrocze |
|||||
Lp. |
Imię i nazwisko |
Dzień tygodnia |
Godzina |
Forma zajęć |
Klasa/grupa uczniów |
|
Danuta Mozga
|
poniedziałek
|
12:00-12:45 – |
Zajęcia wyrównawcze
|
I b SP
|
|
Halina Majka
|
czwartek
|
8:15 – 9:00
|
Zajęcia wyrównawcze |
III SP |
|
Agnieszka Muchyńska
|
wtorek |
8:15-9:00
|
Zajęcia wyrównawcze |
II b SP |
|
Joanna Górajska
|
środa |
8:15-9:00 |
Zajęcia wyrównawcze |
II a SP |
|
Marzena Miazek
|
piątek |
13:50-14:25
|
Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego |
IV SP
|
|
Magdalena Wolska
|
czwartek
|
8:15-9:00
|
Zajęcia z języka polskiego |
V SP
|
|
Katarzyna Łukaszewicz |
poniedziałek |
13:50-14:35 |
Zajęcia wyrównawcze z biologii (przygotowujące do egzaminu) |
III a, b G
|
|
Małgorzata Sobieraj
|
środa |
13:50-14:35
|
Zajęcia wyrównawcze z matematyki |
IV SP |
|
Magdalena Jaskuła
|
poniedziałek środa |
8:15-9:00 14:40-15:20
|
zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego do egzaminu gimnazjalnego |
III a G III b G III LO |
|
Elżbieta Jesiotr
|
środa czwartek
|
7:30- 8:15 7:30- 8:15
|
Fakultety maturalne z geografii |
III LO
|
|
Dariusz Studniarek
|
poniedziałek
|
12:55-13:40
|
Fakultety maturalne z matematyki |
III LO
|
|
Dariusz Studniarek
|
poniedziałek środa |
13:40-14:40 8:15-9:00 |
Zajęcia wyrównawcze z matematyki |
Gimnazjum |
|
Katarzyna Wcześniak |
środa czwartek |
7:45-8:15 7:45-8:15 |
Zajęcia wyrównawcze |
IIb, IIIa, IIIb G |
|
Bożena Prachnio
|
poniedziałek |
13:50-14:35 |
fakultety maturalne z języka polskiego |
III LO |
|
Jacek Madany |
poniedziałek |
14:40-15:25 |
fakultety maturalne z języka angielskiego
|
III LO |
|
Marzanna Tuleja
|
wtorek |
13:50-14:45 |
Zajęcia wyrównawcze z matematyki |
Ib G Ia G |
|
Robert Gruszewski |
czwartek |
08:00-9:00 |
zajęcia wyrównawcze z informatyki i techniki |
SP Gimnazjum |
|
Lidia Żelazna
|
wtorek czwartek
|
12:55-13:40 8:15-9:00 |
Zajęcia wyrównawcze
|
I a SP
|