20 paź

Bal Jesieni

bal jesieni v2

W dniu 20 października 2017 roku w naszej szkole odbył się bal jesieni dla uczniów klas I-III, połączony z akcja charytatywną „Grosz do grosza”. Celem akcji jest sfinansowanie obiadów dzieciom z ubogich rodzin. Na bal zostały zaproszone dzieci z zerówki.

Uczniowie podczas zabawy mogli zakupić za przysłowiową złotówkę zdrową żywność w postaci kanapek, jogurtów, owoców i napojów. Kanapki przygotowali wolontariusze z produktów żywnościowych przyniesionych przez siebie oraz zasponsorowanych przez państwa Wójcików właścicieli sklepu „GOMAK” w Godzianowie. Pieczywo ufundowała piekarnia z Godzianowa.
Sklepik szkolny zakupił jogurty i słodkie nagrody dla uczniów przebranych w motywy jesieni. Zabawę uatrakcyjniły różnego rodzaju konkursy przygotowane przez wolontariuszy. Bal zakończył się pokazem strojów jesiennych i wręczeniem słodkich nagród przegranym uczniom. Wszystkim uczestnikom zabawa bardzo się podobała. Fundusze zebrane podczas balu zostaną wpłacone na konto fundacji „Być bardziej”.
Opracowały:
Agnieszka Muchyńska, Lidia Żelazna 
ZAPRASZAMY do GALERII, aby obejrzeć fotorelację.