27 lut

II miejsce dziewcząt!

puchar-starosty-2020-3

W dniu 25.02.2020 w hali sportowej w Godzianowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego dziewcząt do lat 15 w halowej piłce nożnej organizowane przez Starostwo Powiatowe w Skierniewicach i Okręgowy Związek Piłki Nożnej.

Do turnieju zgłosiło się 7 drużyn dziewcząt.

Wyniki rywalizacji z udziałem dziewcząt gr: A

Godzianów –  Trzcianna      3 : 0   

Godzianów – Wysokienice   2 : 0

Finał:

Słupia – Godzianów  2 : 0

Ostateczna kolejność:

  1.  

Słupia

  1.  

Godzianów

  1.  

Strzyboga

 

Wysokienice

 

Białynin

  1.  

Trzcianna

  1.  

Drzewce

Skład: Zuzanna Mierzejewska –  Aleksandra Szychowska, Amelia Karalus, Natalia Ceroń, Oliwia Mierzejewska, Aleksandra Czechowska, Katarzyna Meszka.

Bardzo dobry występ naszych dziewcząt. Nasz kapitan Aleksandra Szychowska z klasy ósmej pozostałe zawodniczki z klas szóstych. W nagrodę nasze dziewczęta otrzymały puchar i dyplom, które wręczył Starota Mirosław Belina.

Opiekunowie: Robert Duda, Rafał Perski.

puchar-starosty-2020-1 puchar-starosty-2020-2