01 cze

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora GCKSiB w Godzianowie

Turniej o puchar

W dniu 21 maja 2021 na Gminnym Stadionie Sportowym w Godzianowie odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Biblioteki w Godzianowie dla zawodników i zawodniczek z rocznika 2011 i młodsi.

W turnieju wzięło udział 8 drużyn. Turniej prowadzili Robert Duda, Dariusz Lipiński, Katarzyna Białkowska-Kranik, Grzegorz Supera.

Klasyfikacja końcowa:

Lp.

Drużyna:

  1. Antka
  2. Adama
  3. Natalii
  4. Bartka
  5. Darii
  6. Wojtka
  7. Lnisno chłopcy
  8. Lnisno dziewczęta

Król strzelców: Adam Józefecki
Najlepsza zawodniczka: Paulina Czechowska
Najlepszy bramkarz: Krzysztof Studniarek
Najlepszy zawodnik: Antoni Dziąg
Najlepszy „Skrzat”: Maksymilian Rzeźnikowski

Skład zwycięskiej drużyny:
Krzysztof Studniarek – Antoni Dziąg, Wiktor Murgrabia, Łukasz Rymarczyk, Radosław Majka.

To już po raz trzeci rozegrano turniej piłki nożnej pod patronatem Dyrektora Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Biblioteki w Godzianowie. Turniej cieszył się dużą frekwencją. W rozgrywkach wzięło udział 48 zawodników. W turnieju zwyciężyła drużyna Antka Dziąga (kapitan), który został uznany najlepszym zawodnikiem turnieju.

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, napoje i słodycze. Każda drużyna otrzymała puchar. Wyróżniający się zawodnicy zostali nagrodzeni dyplomami i statuetki. Nagrody wręczały Dyrektor GCKSiB w Godzianowie Anna Mozga i Dyrektor Szkoły Podstawowej w Godzianowie Lucja Supera.

Nagrody ufundowało GCKSiB w Godzianowie.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.