11 cze

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Godzianowie

puchar-dyrektora (1)

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka w hali sportowej w Godzianowie odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Godzianowie.

Do turnieju zgłosiły się 4 drużyny złożone z uczniów kl. III-VI. Turniej prowadził Robert Duda, któremu pomagał Kacper Zarębski jako sędzia asystent.
 
Klasyfikacja końcowa:

Lp.

Drużyna

1.

FC Godzianów

2.

FC Byczki

3.

Godzianów I

4.

FC Płyćwia

Król strzelców: Juliusz Reczulski  
Najlepszy bramkarz: Dominik Makowski  
Najlepszy zawodnik: Kordian Tuka
Najlepszy „Orlik”: Filip Gąsiorowski

Skład zwycięskiej drużyny:
Filip Gąsiorowski – Kordian Tuka, Dawid Czechowski, Adrian Barańczyk, Juliusz Reczulski, Dawid Pejski.

Turniej po raz pierwszy rozegrano pod patronatem Dyrektora Szkoły Podstawowej w Godzianowie Lucji Supery. Turniej cieszył się dużą frekwencją i zainteresowaniem wśród społeczności szkolnej. W rozgrywkach wzięło udział 30 zawodników. W turnieju zwyciężyła drużyna FC Godzianów prowadzona przez Kordiana Tukę, który został uznany najlepszym zawodnikiem turnieju. 

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale. Każda drużyna otrzymała puchar. Wyróżniający się zawodnicy zostali nagrodzeni dyplomami i statuetki. Nagrody wręczyła Dyrektor Szkoły Podstawowej w Godzianowie Lucja Supera. Nagrody zostały ufundowane przez w Szkołę Podstawową w Godzianowie. Podziękowania dla P. Grzegorza Supery za przygotowanie dyplomów.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

puchar-dyrektora (2)