11 cze

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Księdza Proboszcza Parafii w Godzianowie

Turniej proboszcza

W dniu 7 czerwca w hali sportowej w Godzianowie odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Księdza Proboszcza Parafii w Godzianowie.

Do turnieju zgłosiły się 3 drużyny złożone z uczniów kl. VII-VIII oraz drużyna Księdza Proboszcza. Turniej prowadził Robert Duda, któremu pomagał Dominik Makowski jako sędzia asystent.

Klasyfikacja końcowa:

Lp.

Drużyna

1.

Perły Byczki

2.

FC Godzianów

3.

Kocury z Płyćwi

4.

Drużyna Księdza Proboszcza

Król strzelców: Kacper Zarębski
Najlepszy bramkarz: Kamil Murgrabia
Najlepszy zawodnik: Jakub Mozga
Skład drużyny Księdza Proboszcza:
Krzysztof Wasiak – Ireneusz Paśko, Marek Skopiński, Janusz Szustakowski, Dariusz Studniarek.

Skład zwycięskiej drużyny:
Jakub Szustakowski – Filip Bartosik, Kacper Zarębski, Maciej Pąśko, Paweł Krupa, Jakub Kijo, Jan Józefecki.

Turniej po raz kolejny został rozegrany pod patronatem. W Turnieju gościnie wzięła udział drużyna Księdza Proboszcza Krzysztofa Wasiaka, której wyniki nie liczono w ogólnej klasyfikacji (zwyciężyła wszystkie mecze). W turnieju zwyciężyła drużyna z Byczek różnicą jednej bramki nad drużyną z Godzianowa. Warto nadmienić że w rywalizacji zdominowanej przez chłopców wypiły dwie dziewczyny Amelia Karalus (Płyćwia) i Aleksandra Czechowska (Godzianów).

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i słodycze. Każda drużyna otrzymała puchar. Wyróżniający się zawodnicy zostali nagrodzeni dyplomami i statuetki. Nagrody wręczali Ksiądz Proboszcz Krzysztofa Wasiak i Dyrektor Szkoły Podstawowej w Godzianowie Lucja Supera. Nagrody zostały ufundowane przez Księdza Proboszcza. Podziękowania dla P. Grzegorza Supery za przygotowanie dyplomów.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Następny turniej już za rok.