14 cze

Podium chłopców!

Mistrzostwa Powiatu PN

W dniu 11 czerwca na Stadionie w Godzianowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego w piłce nożnej dziewcząt i chłopców „Igrzyska Młodzieży Szkolnej” organizowane przez Szkolny Związek Sportowy w Skierniewicach.

Do turnieju zgłosiły się 4 drużyny chłopców i 3 dziewcząt. Zwycięzca zawodów uzyskiwał awans do półfinału wojewódzkiego.
Chłopcy:

  • SP Wysokienice  – SP Godzianów     2 : 1                
  • SP Godzianów   –  SP Drzewce  3 : 1     
  • SP Godzianów   –  SP Nowy Dwór  1 : 1          

 

1.

SP Wysokienice

2.

SP Nowy Dwór 

3.

SP Godzianów   

4.

SP Drzewce

Skład: Paweł Krupa – Bartosik Filip, Mozga Jakub, Pąśko Maciej, Zarębski Antoni, Zarębski Kacper, Paweł Pukacz.

Nasi chłopcy, którzy na co dzień trenują w klubie Pogoń Godzianów zajęli trzecie miejsce, ustępując jedną bramką Nowemu Dworowi. W nagrodę każdy uczestnik otrzymał medal a drużyny otrzymały dyplomy i puchary, które wręczał gospodarz obiektu Wójt Gminy Godzianów Andrzej Mozga

Opiekunowie: Robert Duda, Joanna Górajska. 

pn-mistrzostwa-powiatu-2021 (1) pn-mistrzostwa-powiatu-2021 (2)pn-mistrzostwa-powiatu-2021 (3)