25 cze

Kolejny sukces uczniów i nauczycieli ZSO w Godzianowie

Dzisiaj do szkoły dotarł mail następującej treści: Z wielką przyjemnością informujemy, iż decyzją Kapituły Konkursowej Wasza praca plastyczna została nagrodzona w konkursie „Fundusze Norweskie i EOG – o tym się wie!”.

Informacja o rozstrzygnięciu konkursu oraz lista zwycięskich drużyn znajduje się poniżej oraz dostępna jest na stronie www.otymsiewie.pl. Na początku września na stronie www pojawi się również wirtualna galeria zwycięskich prac. Na wrzesień zaplanowana jest także uroczysta gala na zakończenie konkursu.

Serdecznie gratulujemy wygranej i nagrody głównej w postaci szesnastu laptopów i szafy do ich przechowywania oraz nagród dodatkowych dla członków drużyny oraz Koordynatora.

Skład zwycięskiej drużyny KOCIK-TEAM :

  • Filip Kocik
  • Aleksandra Kowara

Koordynator projektu:

  • Magdalena Jaskuła

Gratulacje!