Kalendarz uroczystości

KALENDARZ UROCZYSTOŚCI SZKOLNYCH  W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W GODZIANOWIE
W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

Lp.

Uroczystość / impreza

Odpowiedzialni

Termin realizacji

  1.  

Rozpoczęcie roku szkolnego

Dyrektor

01.09. 2021r.

środa

  1.  

Europejski Dzień Języków Obcych

Klub Europejski – koordynator J. Madany

28.09.2021

  1.  

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Bibliotekarz , wychowawcy klas I-III

i nauczyciele j. polskiego

29.09.2021r.

środa

  1.  

Święto Szkoły

  • Dzień Edukacji Narodowej
  • Dzień Papieski
  • Ślubowanie klasy I SP

 

Samorząd Uczniowski   

Opiekun A. Kamieniarz, T. Piechut

L. Żelazna

14.10.2021r.

czwartek

  1.  

Święto Niepodległości

kl. VIII a Opiekun  M. Fontańska

10.11.2021r.

środa

  1.  

Dzień Pluszowego Misia

kl. II i IV b  Opiekun A. Muchyńska P. Bednarek

25.11.2021r.

środa

  1.  

Ogólnopolski Dzień ERASMUSA

Kl. VII a Opiekun M. Jaskuła

25.11.2021r.

środa

  1.  

Szkolny Dzień Wolontariusza

kl.  V b Opiekun: J. Madany, J. Zawadzki

06.12.2021r.

poniedziałek

  1.  

Mikołajki

Dyrektor

Samorząd Uczniowski

6.12.2021r.

poniedziałek

  1.  

Wigilia szkolna

Najpiękniejsze polskie kolędy

Przygotowanie kolędy – każda klasa z wychowawcą

Jasełka  – koordynator S. Trochonowicz

kl. VIII b  Opiekun  M. Wolska

22.12.2021r.

środa

  1.  

Choinka Noworoczna

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka  – klasy I-III w wychowawcami

Kawiarenka – A. Kamieniarz, P. Bednarek

Turniej Tańca  – R. Duda, T. Piechut, J. Górajska

12.02.2022r.

Sobota

 

  1.  

Dzień Bezpiecznego Internetu

M. Bartosik

08.02 2022r.

wtorek

  1.  

Bal charytatywny

Rada Rodziców           

 

  1.  

Walentynki

Samorząd Uczniowski

11.02.2022r.

piątek

 

  1.  

Narodowy dzień Pamięci o Żołnierzach Wyklętych

kl. VI   Opiekun  M. Miazek, Anna Bogaczewicz

01.03.2022r.

wtorek

  1.  

Pierwszy Dzień Wiosny-szkolny dzień profilaktyki

Przedstawienie profilaktyczne

  1. Klepaczko – koordynator

 

kl. III  Opiekun  D. Mozga

21.03.2022r.

poniedziałek

  1.  

Dzień Ziemi

Szkole Koło LOP

kl. VII a Opiekun K. Łukaszewicz, D. Mozga,
J. Zawadzki

22.04.2022r

piątek

  1.  

Święto Konstytucji 3 Maja

Dzień Flagi RP

kl. VI a Opiekun  D. Studniarek,

29.04.2022r.

piątek

  1.  

Dzień Europy

Koło Europejski 

 Opiekun  J. Madany

09.05.2022r.

poniedziałek

  1.  

Dzień dobrych uczynków

A.Kamieniarz, L. Żelazna

19.05.2022r.

(czwartek)

  1.  

Dzień Rodziny połączony z Dniem Dziecka,

Dniem Sportu

Koordynator  J. Janik

R. Duda, J. Górajska,

01.06.2022r.

środa

  1.  

Zakończenie roku szkolnego

Dyrektor, nauczyciele.

24.06.2022r.