05 cze

Mecz eliminacji gminnych do Mistrzostw Powiatu Skierniewickiego

W dniu 10.05.2013r. na boisku „Orlik” w Godzianowie odbył się  mecz eliminacji gminnych do Mistrzostw Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców.

Nasi uczniowie rywalizowali z rówieśnikami ze Szkoły Podstawowej

z Lnisna. Czas gry wynosił 2 x 10 minut.

Wynik rywalizacji z udziałem dziewcząt:

S.P. Godzianów   –  S.P. Lnisno      3 – 0 (wo)

Skład:

Aleksandra Kozłowska – Gabriela Zbudniewek, Monika Strożek, Katarzyna Szychowska, Dominika Jagiełło, Izabela Małkus, Renata Białkowska, Angelika Dura, Weronika Kobierecka, Izabela Mozga.

Wynik rywalizacji z udziałem chłopców:

SP Godzianów –  SP Lnisno 21  (A.Kowara, N. Klepaczka)

Wiktor Głuszek – Artur Mozga, Łukasz Skrobisz, Adam Kowara, Maciej Rzeźńikowski, Konrad Ziółczyk, Jarosław Kroc , Patryk Kolis, Jakub Farej, Norbert Klepaczka.

Nasi chłopcy choć z problemami zwyciężyli po emocjonującym i zaciętym meczu. Natomiast dziewczęta nie rozgrywały meczu, ponieważ rówieśniczki z Lnisna nie miały pełnego składu.

Opiekunowie:  Robert Duda, Sławomir John