Rekordy szkoły

REKORDY SZKOŁY PODSTAOWEJ W GODZIANOWIE

 

Katarzyna Malinowska – 2009

 

Rzut piłką lekarską 2 kg  znad głowy    –   8 m. 20cm.

Skok w dal                                          –    3 m. 73 cm.

 

 

Martyna Orłowska – 2009

Rzut piłką lekarską 3 kg  tyłem            –  8 metrów

 

Julia Kolis – 2015/16/17

 

Klasyfikacja Najlepszy Sportowiec    –  450 punktów

Żonglerka piłką nożną                           –  84  odbicia

Bieg na 600 metrów                               –  2 m.10 s.

 

Maja Mozga –   2016

 

Bieg na 60 metrów ze startu wysokiego   –   9,16 s.

 

 

Aleksandra  Lipińska – 2009/10/11

Rzut piłeczką palantową na odległość     –   42 metry

Czwórbój lekkoatletyczny                          –  193 punkty

 

Monika Klepaczka –  2015

 

Skok wzwyż              –     1 m. 18  cm.

 

Łukasz Karalus – 2009

 

Rzut piłką lekarską 3 kg. tyłem               –    8 m. 70 cm.

Skok  wzwyż                                    –   1 m. 33 cm.

 

Kamil Białkowski – 2009

 

Skok w dal             –   4 m. 38 cm.

Skok wzwyż            –   1 m. 33 cm.

 

Zbigniew Białkowski –  2009

Rzut piłką lekarską 2 kg znad głowy    –    9 m. 40 cm.

 

Sylwester Rochalski – 2015

Rzut piłeczką palantową na odległość      –   52 metry

 

 

Cezary Dominiak – 2011

 

Czwórbój lekkoatletyczny                  –  191 punktów

 

 

 

Paweł Kowara – 2009

 

Żonglerka piłką nożną    –   173 odbicia

 

Bartłomiej  Maćkus – 2009

 

Podpór leżąc przodem  (pompki)    –     90 ugięć ramion

 

 

Kacper  Moskwa –   2011

 

Zwis oburącz na drążku               –   18 podciągnięć

Siła mięśni brzucha (brzuszki 30 sekund)          – 33 siady

 

Gabriela Graszka – 2012

 

Gibkość (skłon tułowia w przód)     – 23 centymetry poniżej poziomu

 

 

Tomasz Pukacz  – 2014

 

Gibkość (skłon tułowia w przód)     – 14 centymetrów poniżej poziomu

 

 

Paweł Urbanek – 2013

 

Bieg na 1000 metrów   –   3 m. 34 s.

 

 

Lilianna Pintara – 2015/2016

 

Siła mięśni brzucha (brzuszki 30 sekund)   –  36 siadów

 

W podporze leżąc przodem   (pompki)      –     33 ugięcia ramion

 

Zwis oburącz na drążku                        –   10   podciągnięć

                 Bieg na 200 metrów                          –      33,23 sekund

 

Jakub Farej – 2014

 

Zwinność (koperta 3m x 5m)             –   23 sek. 97 s.

 

 

Weronika Kobierecka – 2014

 

Zwinność (koperta 3m x 5m)             –   24 sek. 25 s.

 

 

Roman Świderek –  2016

 

Test Coopera          –    2760 metrów

 

Bieg na 60 metrów ze startu wysokiego –   8,50 s.

 

 

Karolina Kielan – 2016

 

Test Coopera             –   2410 metrów

 

Mateusz Kowara  –  2017

Bieg na 200 metrów                          –      31,43 sekund

 

Klasa VI – rok szkolny 2016/2017

 

ANTONIAK ALEKSANDRA, ANTONIAK MICHALINA, CZAJKA KAROLINA, DRĄŻKIEWICZ DOMINIKA, DURA KINGA, DZIUDA HUBERT, KARALUS KACPER, KARALUS KAMIL KRYSTIAN, KLEPACZKA OLIWIA, KOLIS JULIA, KOWARA MATEUSZ, KUBICZ NATALIA DARIA, LIPIŃSKA EWA, MURGRABIA BARBARA, MURGRABIA JAKUB MICHAŁ, ORŁOWSKI MATEUSZ, PĄŚKO MICHALINA JOANNA, PEJSKI PIOTR, PINTARA LILIANNA MAGDALENA, PODKOŃ IZABELA, SUKIENNIK KLAUDIA, ŚWIDEREK NATALIA,WITCZAK WERONIKA, WOLSKI BARTOSZ FRANCISZEK– wychowawca i nauczyciel wychowania fizycznego Robert Duda.

3300 punktów w Klasyfikacji na Najbardziej Usportowioną Klasę Szkoły Podstawowej.

 

Uczniowie, którzy w danym roku szkolnym osiągną Rekord Szkoły Podstawowej otrzymają pamiątkowy dyplom, za trzy rekordy pamiątkowa statuetka.