Autobus

Rozkład jazdy szkolnego autobusu

ROK SZKOLNY 2019/2020

PRZYWOZY

NUMER KURSU

NAZWA PRZYSTANKU

GODZINA ODJAZDU

1

Gzów remiza

7:05

Borysław

7:20

Wola Wysoka

7:25

Lnisno Szkoła

7:30

Byczki Brzóstowa

7:32

Byczki Remiza

7:35

ZSO Szkoła

7:45

2

Godzianów ul. Leśna i Lipowa

7:50

Zapady 

7:55

ZSO Szkoła

8:00

3

Kawęczyn  (kol.  Południowa) nr7

8:05

Kawęczyn  (kol. Północna) nr49

8:08

Płyćwia stacja

8:10

ZSO Szkoła

8:22

4

Płyćwia nr 89

8:32

Płyćwia za torami

8:35

Płyćwia remiza

8:40

ZSO Szkoła

8:50

ODWOZY

NUMER KURSU

KIERUNEK

GODZINA ODJAZDU

1

Byczki, Lnisno, Gzów

13:10

2

Kawęczyn, Płyćwia

14:10

3

Zapady

14:40

4

Byczki, Lnisno, Gzów

15:00

5

 Kawęczyn, Płyćwia, Zapady

15:40

Wtorek: odwóz do Byczek 15:15  |   Kawęczyn 15:50