Dzienny plan pracy Cele i zadania

Witajcie po wakacjach. Cieszymy się z Waszego powrotu do szkoły i świetlicy. Wspólnie powitaliśmy nowych Kolegów i Koleżanki- uczniów klasy I. Przypomnieliśmy sobie zasady obowiązujące w świetlicy, aby wspólnie spędzony czas był radosny i bezpieczny. W nowym roku  szkolnym będziecie brali udział w różnych zajęciach, konkursach i zabawach ruchowych w sali rekreacyjnej oraz na boisku szkolnym. Podczas ,,cichych” zajęć odrobicie prace domowe i przygotujecie się do kolejnych lekcji. Będziecie mieli też czas na relaks i odpoczynek. Razem zadbamy o estetyczny wygląd świetlicy.
Zapraszamy do wspólnego spędzania czasu!

Kadra świetlicy szkolnej
W roku szkolnym 2018/2019 wychowawcami świetlicy są:

• Lidia Żelazna- wychowawca i koordynator,
  • Joanna Górajska
  • Halina Majka,
  • Danuta Mozga,
  • Agnieszka Muchyńska,
  • Teresa Piechut,
  • Joanna Wieczorkowska- Szymańska,
  • Robert Duda,
  • Sławomir Trochonowicz.

Sala rekreacyjna

My to uwielbiamy. Luz i swoboda. Cały czas w ruchu.
Bawimy się, ale pamiętamy o bezpieczeństwie.
Tylko szkoda, że zabawa trwa tak krótko.

Świetlica bawi, uczy i wychowuje

Nie tylko komputer! Potrafimy się świetnie bawić bez niego. Gry stolikowe, gry zręcznościowe – to lubimy. Ile jest wtedy śmiechu i radości. Najbardziej cieszą się oczywiście zwycięzcy. Rysowanie i lepienie z plasteliny, wycinanie i kolorowanie, czyli tworzenie małych dzieł sztuki, sprawia nam przyjemność. Chłopcy najbardziej lubią zabawy konstrukcyjne z klocków. Ich inwencja nie zna granic. W świetlicy odrabiamy też prace domowe. Możemy liczyć na pomoc kolegów i wsparcie nauczycieli. Potem mamy dużo czasu na zabawy.

Jesień na świetlicy

Nasze prace