04 lip

Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego w Piłce Nożnej Chłopców

W dniu 16.05.2013 na boisku Orlik w Makowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego w Piłce Nożnej Chłopców organizowane przez Szkolny Związek Sportowy. Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. System rozgrywek w grupach każdy z każdym. Drużyny, które zajęły pierwsze miejsca w grupach grały w finale, drugie miejsca w grupach walczyły o miejsce III w turnieju. Czas gry wynosił 2 x 8 minut.

Wyniki rywalizacji z udziałem naszych chłopców: grupa A

S.P. Lipce Reymontowskie  –   S.P. Godzianów   1 : 2                           (N. Klepaczka, K. Ziółczyk)

S.P. Maków  – S.P. Godzianów   1 : 1  (J. Farej)

Finał

S.P. Godzianów   –  S.P. Słupia  1 : 3  (samobójcza)

Wicemistrzowie

w-ce

Skład:

Wiktor Głuszek – Konrad Ziółczyk, Łukasz Skrobisz, Artur Mozga, Jarosław Kroc, Maciej Rzeźnikowski, Adam Kowara, Patryk Kolis, Jakub Farej, Norbert Klepaczka.

Nasi chłopcy zagrali bardzo dobre zawody ustępując tylko szkole podstawowej ze Słupi. Od pierwszego meczu drużynie zależało aby osiągnąć jak najlepszy wynik. Pierwszym i  drugim meczu mieliśmy dużo szczęścia a jak mówi porzekadło szczęście sprzyja lepszym. W nagrodę drużyna otrzymała pamiątkowy dyplom i puchar.

Opiekunowie:  Robert Duda, Sławomir John