23 paź

Eliminacje gminne do Mistrzostw Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców

W dniu 18 .10.2013 w hali sportowej w Godzianowie odbyły się mecze eliminacji gminnych do Mistrzostw Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców. Nasi uczniowie rywalizowali z rówieśnikami ze Szkoły Podstawowej z Lnisna. Czas gry wynosił 2 x 10 minut z 2 minutową przerwą.

Dziewczęta:
 SP Godzianów – SP Lnisno 6 – 2  (W. Kobierecka 3, A. Dura 2, A. Malinowska)

Skład:

Aleksandra Kozłowska  – Renata Białkowska, Weronika Kobierecka,  Sylwia Jagielska, Angelika Dura, Natalia Skibińska, Agnieszka Malinowska.

Chłopcy:

SP Godzianów – SP Lnisno 2 – 3  (N. Klepaczka, P. Urbanek)

Skład:

Wiktor Głuszek –  Jakub Farej, Adrian Czuba, Jakub Drążkowicz, Norbert Klepaczka, Tomasz Pąśko, Paweł Urbanek.

Nasze dziewczęta pewnie zwyciężyły drużynę z Lnisna. Godna jest podkreślenia ich postawa fair play, nasze dziewczęta widząc że drużyna z Lnisna jest osłabiona i wystawiła czteroosobowy skład, nie chcąc mieć przewagi jednego zawodnika w całym meczu też grała przez całe z spotkanie czwórką zawodnicze. Niestety po emocjonującym i dramatycznym nasi chłopcy jedną bramką ulegli rówieśnikom z Lnisana i nie awansowali na zawody powiatowe.  .

Opiekunowie: Robert Duda, Joanna Górajska