30 lis

Stypendystka ZSO w Godzianowie

IMG_3047W dniu 19.11.2013r. w LO im. B. Prusa wręczone zostały Stypendia Prezesa Rady Ministrów dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Angelika, uczennica klasy III LO im.26 PAL w Godzianowie znalazła się w gronie najlepszych.

Angelika Sobolewska uczennica klasy III Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Godzianowie. Uzyskała średnią ocen 4,86 oraz wzorową ocenę z zachowania. Uczennica jest osobą bardzo sumienną i odpowiedzialną, rzetelnie wykonującą przyjęte przez siebie obowiązki. Chętnie i aktywnie uczestniczy w działaniach społecznych na rzecz klasy, szkoły  i środowiska. Angelika jest bardzo zaangażowana w działalność, funkcjonującej przy naszej szkole, Jednostki Strzeleckiej 4035 organizacji społeczno-wychowawczej „Strzelec”. Uczennica pracuje nad swoim rozwojem intelektualnym, a jej upór w dążeniu do celu na pewno przyczyni się do osiągnięcia sukcesów.

Dyr.ZSO G.B.Radowicz