15 sty

ZSO Godzianów kibicuje reprezentacji siatkarek!

P1020499W dniu 3.01.2014 odbył się wyjazd kibiców ZSO Godzianów do Łodzi na mecz w ramach Eliminacji do Mistrzostw Świata Siatkarek. Mecz odbył się w Atlas Arenie i było to pierwsze spotkanie naszych siatkarek w turnieju eliminacyjnym a ich przeciwniczkami były siatkarki Szwajcarii. W grupie kibiców ZSO Godzianów znaleźli się uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum oraz nauczyciele i rodzice w sumie ponad 50 głośnych gardeł, które okrzykami, śpiewem oraz oklaskami dopingowało do boju nasze siatkarki. Nasi kibice ubrani w biało-czerwone barwy z dużym transparentem byli wyróżniającą się grupą wśród kibiców zgromadzonych w Atlas Arenie. Nie od dziś wiadomo że polscy kibice siatkarscy są najlepsi na świecie. Polskie siatkarki niesione wspaniałym dopingiem gładko ograły Szwajcarki 3 – 0. Wyróżniającą się zawodniczką w naszej drużynie była niewątpliwie  wracająca do reprezentacji Małgorzata Glinka – Mogentale. W planach mamy następny wyjazd na mecz towarzyski naszych piłkarzy Polska – Szkocja, który to odbędzie się w marcu na Stadionie Narodowym.

mgr Robert Duda