19 lut

Eliminacje gminne do Mistrzostw Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w Mini Piłce Koszykowej Dziewcząt i Chłopców

W dniu 07.02.2014r. w hali sportowej w Godzianowie odbyły się  mecze eliminacji gminnych do Mistrzostw Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w Mini Piłce Koszykowej Dziewcząt i Chłopców. Nasi uczniowie rywalizowali z rówieśnikami ze Szkoły Podstawowej z Lnisna. Czas gry wynosił 4 x 5 minuty.

Wynik rywalizacji dziewcząt:
SP Godzianów  –   SP Lnisno    14  – 11

Skład:
Aleksandra Kozłowska, Renata Białkowska, Sylwia Jagielska, Angelika Dura, Natalia Skibińska, Agnieszka Malinowska, Izabela Mozga, Martyna Kijo, Monika Klepaczka, Aleksandra Skibińska.

Wynik rywalizacji chłopców:
SP Godzianów  –   SP Lnisno    20  – 19

Skład:
Tomasz  Pąśko, Wiktor Głuszek, Jakub Farej, Adrian Czuba, Szymon Tuka, Jakub Kowalski, Łukasz Kroc, Norbert Klepaczka, Daniel Dziąg.

Opiekunowie: Robert Duda, Joanna Górajska