26 lut

W dniu 10.02.2014 w hali sportowej w Godzianowie odbył się Turniej o Puchar Wójta Gminy Godzianów w Piłce Nożnej Halowej Szkoły Podstawowej. Do turnieju zgłosiło się 5 drużyny, które grały systemem każdy z każdym. Mecze rozgrywano 2 x 7 minut. Sędzią głównym zawodów był nauczyciel wychowania fizycznego Sławomir John natomiast sędzią technicznym pracownik gminy Grzegorz Supera. Prowadzącym turniej był Robert Duda

Lp. Mecz Wynik
1 Lnisno – Byczki 1 – 0
2 Płyćwia – Godzianów 0 – 5
3 Kawęczyn – Lnisno 0 – 5
4 Byczki – Płyćwia 7 – 0
5 Godzianów – Kawęczyn 0 – 0
6 Lnisno – Płyćwia 9 – 0
7 Kawęczyn – Byczki 1 – 5
8 Godzianów – Lnisno 1 – 3
9 Kawęczyn – Płyćwia 4 – 1
10 Byczki – Godzianów 1 – 0

Drużyna Punkty Bramki
Lnisno 12 18 – 1
Byczki 9 13 – 2
Godzianów 4 6 – 4
Kawęczyn 4 5 – 11
Płyćwia 0 1 – 25

Król strzelców: Jakub Trębski – 11 bramek (Lnisno)

Najlepszy bramkarz: Łukasz Kroc (Kawęczyn)

Najlepszy „Orlik”: Julia Kolis (Płyćwia)

Najlepsza zawodniczka: Angelika Dura (Kawęczyn)

Najlepszy zawodnik: Jakub Farej (Byczki)

Skład zwycięskiej drużyny: Bartosz Belina – Julia Faryj, Jakub Trebski, Jakub Belina, Jakub Rudnicki, Jakub Pięcek, Jakub Rosiński, Mateusz Świderek, Mikołaj Malesa.

W tegorocznym turnieju indywidualne wyróżnienia powiększono o dwie kategorie „Najlepsza zawodniczka” i „Najlepszy Orlik” – czyli najmłodsi zawodnicy z klas I-III. Zwycięska drużyną po raz pierwszy w historii turnieju została drużyna z Lnisna. Nagrody wręczył wójt gminy Godzianów Zdzisław Tuleja dziękując wszystkim uczestnikom za udział i życząc jak największych sukcesów sportowych.

mgr Robert Duda