09 cze

Pierwszy etap Turnieju Piłkarskiego Skrzydlewska Cup 2014

W dniu 6.05.2014 na boiskach Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 i Gimnazjum nr 3  w Skierniewicach odbyły się pierwszy etap Turnieju Piłkarskiego Skrzydlewska Cup 2014 organizowany przez Joannę Skrzydlęwską, poseł do Parlamentu Europejskiego. Turniej był organizowany dla chłopców w dwóch kategoriach wiekowych dla klas I-III i IV-VI Szkoły Podstawowej. W kategorii młodszej zgłosiło się 7 drużyn, starszej 9. W obu kategoriach zespoły zostały podzielone na dwie grupy, których zwycięscy uzyskiwali awans do ćwierćfinałów tych rozgrywek. System rozgrywek w grupach każdy z każdym. Czas gry wynosił 2 x 7 minut.

Wyniki rywalizacji z udziałem naszych chłopców klas I-III:
S.P. Skierniewice nr 4  – S.P. Godzianów 5 : 0
S.P. Godzianów – S.P. Mastki 7 : 0 (M. Kowara 3, K. Karalus 2, M. Skibiński, M. Markiewicz)
S.P. Godzianów – S.P. Nowy Dwór 0 : 4

Skład:  Maciej Skibiński, Łukasz Świderek – Mateusz Kowara, Mateusz Orłowski, Kamil Karalus, Hubert Dziuda, Jakub Murgrabia, Bartosz Mozga, Mateusz Głuszek, Mikołaj Markiewicz, Maciej Pąśko.

Wyniki rywalizacji z udziałem naszych chłopców klas IV-VI:
S.P. Godzianów – S.P. Trzcianna 3 : 1 (J. Farej 2, P. Urbanek)
S.P. Skierniewice nr 4 – S.P. Godzianów 2 : 4  (J. Farej, J. Drążkowicz W. Głuszek, P. Urbanek)
S.P. Błędów – S.P. Godzianów 4 : 1 (J.Farej)

Skład: Łukasz Kroc, Wiktor Głuszek – Jakub Farej, Jakub Drążkowicz, Łukasz Głuszek, Kamil Grabski, Jakub Kowalski, Tomasz Pąśko, Szymon Tuka, Paweł Urbanek, Daniel Dziąg, Kamil Więcek.

Nasi chłopcy w kategorii klas I-III zajęli trzecie miejsce w grupie, natomiast w starszej IV-VI miejsce drugie. Niestety żadnej z drużyn nie udało się awansować do dalszego etapu, chociaż chłopcy starsi byli blisko awansu.
W nagrodę nasze drużyny otrzymały dwa komplety po 12 strojów ufundowane przez organizatora Panią Joannę Skrzydlewską.

Opiekunowie:  Robert Duda, Joanna Górajska