23 paź

W dniu15 .10.2014 w hali sportowej w Godzianowie odbyły się mecze eliminacji gminnych do Mistrzostw Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców. Nasi uczniowie rywalizowali z rówieśnikami ze Szkoły Podstawowej z Lnisna. Zwycięscy meczy uzyskiwali awans do zawodów powiatowych.  Czas gry wynosił 2 x 8 minut z 2 minutową przerwą.

Dziewczęta:

SP Godzianów – SP Lnisno 0 – 1

Skład:

Maja Mozga – Monika Klepaczka, Martyna Kijo,  Oliwia Pintra , Julia Kolis, Aleksandra Skibińska, Julia Głuszek, Lilianna Pintara.

Chłopcy:

SP Godzianów – SP Lnisno 2 – 1  (N. Klepaczka, D. Dziąg)

Skład:

Hubert Dziuda –  Maciek Skibiński, Mateusz Kowara, Daniel Dziąg, Norbert Klepaczka, Łukasz Białkowski, Patryk Pająk.

Nasze dziewczęta po zaciętej walce uległy minimalnie 0 – 1.

Nasi chłopcy pokazali pewność siebie i po czterech minutach prowadzili 2 – 0. Do końca kontrolując mecz odnieśli pewne zwycięstwo.

Opiekunowie: Robert Duda, Danuta Mozga.