29 sty

Choinka szkolna 2015

Głównym wydarzeniem karnawałowym w życiu uczniów jest choinka szkolna. W sobotę 24 stycznia imprezę rozpoczęło bardzo miłe spotkanie. Najmłodsi uczniowie klas I-III gościli swoje babcie
 i dziadków w dniu ich święta. Atmosferę zdominowały płynące z serca wierszyki, piosenki i tańce ludowe oraz życzenia. Część artystyczną dla gości zakończył spektakl Koła Teatralnego: „O królu, który chciał zostać dziadkiem”. Każda babcia i dziadek zostali przez swoich wnuków udekorowani medalem „Super Babci” i „Super Dziadka”.

W czasie imprezy działała kawiarenka, w której sprzedawane były ciastka, a pozyskane pieniądze zostaną przekazane na cele dobroczynne.

Po zabawie najmłodszych przyszła kolej na rozrywkę dla starszych uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Tę część imprezy rozpoczął konkurs tańca towarzyskiego, po czym każdy miłośnik szaleństwa na parkiecie mógł tańczyć już we własnym ulubionym stylu. Rada Rodziców zapewniła posiłek, napoje oraz paczki ze słodyczami i owocami, więc energii do zabawy nie brakowało.

Anna Płocharczyk