28 mar

Turniej o Puchar Wójta Gminy Godzianów

W dniu 19.03.2015 w hali sportowej w Godzianowie odbył się  Turniej o Puchar Wójta Gminy Godzianów w piłce nożnej halowej Szkoły Podstawowej. Do turnieju zgłosiło się 5 drużyny, które grały systemem każdy z każdym. Mecze rozgrywano 2 x 7 minut. Sędzią głównym zawodów był nauczyciel wychowania fizycznego w ZSO Godzianów Sławomir John natomiast sędzią technicznym pracownik urzędu gminy Grzegorz Supera. Prowadzącym turniej był Robert Duda nauczyciel wychowania fizycznego w ZSO Godzianów.

Lp.

5.

Kawęczyn

Skład zwycięskiej drużyny:

Jakub Rudnicki, Bartłomiej Dura, Konrad Kowalski, Kacper Dura, Adam Dura, Paulina Trębska, Alicja Krupa.

Opiekun drużyny: Katarzyna Białkowska – Kranik

Król strzelców: Jakub Rudnicki – 10 bramek (Lnisno)

Najlepszy bramkarz: Łukasz  Świderek  (Płyćwia)

Najlepszy „Orlik”: Kacper  Zarębski  (Byczki)

Najlepsza  zawodniczka: Julia Kolis (Płyćwia)

Najlepszy zawodnik: Norbert Klepaczka (Byczki)

Zwycięska drużyną po raz trzeci w historii turnieju a drugi raz z rzędu została drużyna z Lnisna, której opiekunem jest nauczycielka wychowania fizycznego Katarzyna Białkowska-Kranik. W nagrodę wszyscy zawodnicy za udział a drużyny za zajęte miejsce otrzymały dyplomy. Wyróżniający się zawodnicy w poszczególnych kategoriach otrzymali dyplomy i pamiątkowe statuetki. Nagrody wręczył wójt gminy Godzianów Zdzisław Tuleja dziękując wszystkim uczestnikom za udział i życząc jak największych sukcesów sportowych.

Wszyscy zawodnicy turnieju otrzymali słodki poczęstunek, który to ufundował sklepik uczniowski Szkoły Podstawowej prowadzony przez Agnieszkę Kamieniarz.

Szczególne podziękowania dla osób które ufundowały nagrody i pomogły w organizacji turnieju: Zdzisław Tuleja, Sławomir John, Grzegorz Supera, Roman Orłowski, Agnieszka Kamieniarz.