30 mar

Zdjecie0163Dnia 25.03.2015  w hali sportowej w Nowym Dworze odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w mini koszykówce dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta i chłopcy.
Do rywalizacji  zgłosiły się  cztery drużyny dziewcząt i trzy chłopców. System rozgrywek w przypadku chłopców każdy z każdym, dziewcząt system pucharowy.

Wyniki rywalizacji z udziałem naszych dziewcząt:

Półfinał

SP Godzianów –   SP Bolimów  4 – 6

Mecz miejsce trzecie

SP Nowy Dwór –   SP Godzianów  3 – 10

Kolejność:

SP Bolimów

SP Kowiesy

SP Godzianów

SP Nowy Dwór

Skład:

Aleksandra Skibińska, Karolina Dąbrowska, Sylwia Lipińska, Zuzanna Rudzka, Monika Klepaczka, Izabela Drążkiewicz, Martyna Kijo, Weronika Kubik, Julia Sękalska, Julia Kolis, Dorota Maćkowska.

Wyniki rywalizacji z udziałem naszych chłopców:

SP Nowy Dwór – SP Godzianów    4 – 13

SP Godzianów   -  SP Kowiesy       0  –  15

Kolejność

SP Kowiesy

SP Godzianów

SP Nowy Dwór

Skład:

Jakub Meszka, Sylwester Rochalski, Paweł Pytkowski, Łukasz Zarzycki, Norbert Klepaczka, Daniel Dziąg, Adam Trojan, Marek Trojan, Mateusz Orłowski.

Opiekun:  Robert Duda