05 wrz

Nowy rok szkolny 2015/2016

1 wrześnie o godz. 9.30 na rozpoczęciu nowego roku szkolnego zgromadziła się cała społeczność Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Godzianowie.

„Jeśli potrafisz o czymś marzyć… Potrafisz tego dokonać.” –  słowami Walta Disneya rozpoczęła przemówienie dyrektor ZSO w Godzianowie Grażyna Balbina Radowicz. Życzyła uczniom realizacji marzeń i odwagi w dążeniu do osiągania najśmielszych celów. Ksiądz proboszcz Wiesław Kosiński życzył, aby optymizm, który uczniowie mają w sobie w dniu dzisiejszym, nie wygasł. W pierwszym dniu roku szkolnego 2015/2016 przekroczyło progi szkoły 292 uczniów. Wśród nich kolejny rocznik sześcioletnich pierwszoklasistów, którzy powitani zostali ze szczególną atencją. Podczas uroczystości nie zabrakło także miejsca na przypomnienie ważnej rocznicy historycznej – wybuchu II wojny światowej. Po oficjalnej akademii dzieci i młodzież oraz rodzice udali się na spotkania z wychowawcami.

Foto z tej uroczystości już niebawem w naszej galerii.

Anna Płocharczyk