09 gru

Kibicowaliśmy na meczu Polska – Islandia!

Po raz drugi w tym roku szkolnym uczniowie, rodzice i nauczyciele ZSO w Godzianowie mieli okazję kibicować Reprezentacji Polski. Tym razem był to towarzyski mecz seniorskich reprezentacji piłkarzy Polska – Islandia, który odbył 13 listopada na Stadionie Narodowym. Na to spotkanie były wyznaczone 3 kategorie biletów: 40, 60 i 100 złotych, które można było zakupić za pośrednictwem portalu kupbilet.pl. Pierwszy termin sprzedaży był zarezerwowany dla posiadaczy kart klubu kibica. Pomimo bardzo dużego zainteresowania nasze bilety udało nam się nabyć w drugim terminie po 60 złotych, a więc cały koszt wyjazdu oscylował w kwocie 90 złotych. Taka cena nie odstraszyła naszych kibiców, było więcej chętnych niż miejsc dlatego przyjęto kryteria przyznawania biletów. W pierwszej kolejności bilety przyznawano sportowcom szkoły następnie uczniom, którzy udzielają się społecznie i na koniec pierwszym, którzy zadeklarowali chęć wyjazdu. Grupa kibiców ustanowiła nowy rekord 58 uczestników w jednym wyjeździe. Był to nasz szósty wyjazd a trzeci na Stadion Narodowy. Porównując te wyjazdy zdecydowanie ten okazał się najbardziej udany: emocjonujący mecz 4-2 dla polski, dopisała pogoda, wspaniała zabawa i to miało miejsce w piątek „trzynastego” jak tu wierzyć w przesądy. Warto nadmienić że po raz pierwszy w wyjeździe uczestniczyła cała rodzina mama, tata i dwie córki, była to rodzina Pintarów z Godzianowa.

Już nie możemy się doczekać kolejnych wyjazdów !

Wyjazd zorganizowali: Robert Duda, Sławomir John.