09 lut

Choinka szkolna 2016

W sobotę 30 stycznia odbyła się w ZSO w Godzianowie zabawa choinkowa. Najmłodsi uczniowie klas I-III gościli babcie i dziadków.  Z okazji ich niedawnego święta wnuki zaprezentowały program artystyczny.  Wolontariusze ze starszych klas przygotowali dla dzieci konkursy i zabawy.

Po godzinie 15.00 przyszła kolej na rozrywkę dla starszych uczniów Szkoły Podstawowej
i Gimnazjum. Tę część imprezy rozpoczął konkurs tańca towarzyskiego, po czym każdy miłośnik szaleństwa na parkiecie mógł tańczyć już we własnym ulubionym stylu. Rada Rodziców zapewniła posiłek, napoje oraz paczki ze słodyczami i owocami, więc energii do zabawy nie brakowało.

W czasie imprezy działała kawiarenka, w której sprzedawane były ciasta upieczone przez rodziców, a pozyskane pieniądze zostaną przekazane na cele dobroczynne takie jak dofinansowanie rehabilitacji  dzieci z terenu naszej gminy oraz na hospicjum.

Anna Płocharczyk