03 gru

Obronione Mistrzostwo Powiatu w unihokeju !!

uniDnia 21.11.2016  w hali sportowej w Bolimowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w unihokeju dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych organizowane przez Szkolny Związek Sportowy.
Do rywalizacji dziewcząt zgłosiło się 5 drużyn a chłopców 4 drużyny. System rozgrywek każdy z każdym. Zwycięzcy zawodów uzyskiwali awans na zawody rejonowe. Nasza szkoła była reprezentowana przez dziewczęta i chłopców.

Wyniki rywalizacji naszych chłopców:

SP Trzcianna – SP Godzianów             0 – 2 (M. Kowara 2)

SP Godzianów – SP Wysokienice       3 – 0 (M. Kowara 2, M. Markiewicz)

SP Bolimów – SP Godzianów              1 – 1  (M. Markiewicz)

Końcowa kolejność chłopców:

SP Godzianów

SP Bolimów

SP Trzcianna

SP Wysokienice

Skład:   Mateusz Głuszek – Mateusz Kowara, Maciej Skibiński, Mikołaj Markiewicz, Bartosz Drążkowicz, Kacper Karalus.

Wyniki rywalizacji naszych dziewcząt:

SP Godzianów – SP Wysokienice      1 – 0 (J. Kolis)

SP Godzianów – SP Drzewce              1 – 0 (I. Podkoń)

SP Bolimów – SP Godzianów            1 – 0

SP Trzcianna – SP Godzianów              0 – 1 (L. Pintara)

Końcowa kolejność dziewcząt:

SP Bolimów

SP Godzianów

SP Wysokienice

SP Drzewce

SP Trzcianna

Skład: Aleksandra Szychowska – Oliwia Klepaczka, Julia Kolis, Michalina Pąśko, Lilianna Pintara, Izabela Podkoń, Dominika Drążkiewicz.

Nasi chłopcy w bardzo ładnym stylu obronili mistrzostwo z poprzedniego roku. Nasze dziewczęta wywalczyły wicemistrzostwo przegrywając w decydującym meczu z Bolimowem. Drużyna z Bolimowa zrewanżowała się za przegraną w ostatnich rozrywkach powiatowych mini piłki ręcznej.

Opiekun: Robert Duda